samsung-galaxy-tab

Samsung Galaxy Tab S5e – potęga zamknięta w smukłej obudowie

Tablet Samsung Galaxy Tab S5e to tablet z wyświetlaczem o przekątnej 10,5 cala i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Pracuje na systemie Android 8.1 i czterordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 670. Pamięć to 4 GB RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane. Jeśli to za mało, można rozszerzyć ją do 512GB dzięki zastosowaniu kart microSD. Tablet na wbudowaną baterię o mocy 7040 mAh. Dzięki temu możemy prze 15h oglądać filmy na platformach streamingowych typu Netflix, ShowTime czy HBO Max, bez potrzeby ładowania urządzenia.

Galaxy Tab S5e ponadczasowa wydajność.

Tablet Samsung Galaxy Tab S5e jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy oczekują wydajności, która przetrwa próbę czasu. Ten 10,5-calowy tablet wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 670 i 4 GB RAM. System Android 8.1 zapewnia to, że wszystkie czynności wykonywane w Internecie będą stabilne i szybkie. Tablet, dzięki usłudze Samsung Dex, możemy bez problemu zamienić na stacjonarne biuro. Pracę jak na komputerze stacjonarnym zapewni specjalny adapter lub kabel HDMI firmy Samsung. Dokupując te urządzenia możemy bezproblemowo podłączyć do Samsung Galaxy Tab S5 bezprzewodową klawiaturę oraz monitor.

Duży i wyraźny wyświetlacz, w lekkiej obudowie.

Tablet Samsung Galaxy Tab S5e cechuje się dużym i jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,5 cala oraz rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Te wartości bardzo pozytywnie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Obraz jest wyraźny i kolorowy. Dzięki wieloigłowej technologii wyświetlacza możemy cieszyć się oglądaniem przez długi czas. Co więcej, peleryna i ramka zostały wykonane z niezwykle lekkiego odpornego na wstrząsy aluminium, dzięki czemu cały tablet jest wyjątkowo lekki i wytrzymały.

Samsung Galaxy Tab S5e – podsumowanie

Tablet Samsung Galaxy Tab S5e to świetny wybór dla osób poszukujących kompaktowej, lekkiej i wydajnej maszyny. Pozwoli nam on na niezakłóconą i szybką obsługę wszelkich zadań z z zakresu przeglądania stron internetowych, tworzenia dokumentów czy też grania w gry. Poczuj wygody wyświetlacza o dużej rozdzielczości, dzięki któremu obraz i kolory będą wyraźne i kontrastowe. Przekonaj się, jaką ułatwioną pracę zapewnia czterordzeniowy procesor i 4 GB RAM. Tablet Samsung Galaxy Tab S5e – doskonała kombinacja wydajności i stylu.

Komentarze zostały wyłączone.